Hopp til hovedinnhold

Styret i SiS

Hvis du vil ha et godt bevis på at SiS virkelig er studentenes egen bedrift, trenger du ikke gå lenger enn til vårt styre. Halvparten av styremedlemmene er selv studenter, inkludert styreleder og nestleder.

Styret består av åtte valgte representanter. Av disse er fire studentvalgte, to ansatte og to representanter fra høgskolene/universitetets ledelse. Siden studentene har flertall ved styreleders dobbeltstemme, har derfor studentene stor innflytelse på utviklingen av våre tilbud.

Som student er du alltid velkommen til å møte styret før møtestart. Enten for å komme med innspill, eller si din mening om det du måtte ønske.

Styremøter 2022

Møtene er kl 16 dersom ikke annet er angitt, på følgende dager :

02.02.22 - Styret konstituerer seg
30.03.22
08.06.22
Styreseminar i uke 38 eller 39
07.12.22

Protokoller

Legges ut etter godkjennelse påfølgende styremøte

03.02.21
24.03.21
02.06.21
07.09.21
08.12.21

02.02.22
30.03.22

Styret i SiS i 2021

Sander Brimsøe Thomassen (leder/student)
sanderbthomassen@gmail.com/ 934 81 901

Alva Eide (nestleder/student)
alva.eide@hotmail.com

Inger Johanne Tjelta Hivand (student)
ijth777@gmail.com / 452 94 668

Terje Hetland (student)
terje.hetland98@gmail.com / 453 93 815

Frank Bremnes (ansatt)
frank.bremnes@minsis.no/ 412 34 162

Hilde Selvig Hatteland (ansatt)
hilde.selvig@minsis.no / 990 16 663

Ole Ringdal (Universitetet i Stavanger)
ole.ringdal@uis.no / 51 83 33 01

Kristin Fjelde Tjelle (VID)
kristin.tjelle@vid.no404 06 030

Vararepresentanter:

Kristian Thorske (student)
krissundal@gmail.com/ 45101914

Øyvind Åfløy (student)
yvindfly@gmail.com

Julia Andberg (student)
Julia_andberg@hotmail.com / 923 02 472

Vetle Torstenbø
Vetle.torstenbo@lyse.net905 93 866

Øzlem Turan (ansatt)
ozlem@minsis.no / 915 67 073

Øyvind Bethuelsen (ansatt)
ob@minsis.no/ 952 23 884

Astrid Birgitte Eggen (UiS)
Astrid.b.eggen@uis.no413 24 572

Monica Hammervold (BI)
monica.hammervold@bi.no / 901 31 170