Invitasjon til stiftelsesmøte for linjeforening for psykologistudentene 
Tirsdag 12. september 12.15 rom KA AUD053 stifter vi ny linjeforening for alle psykologistudentene ved UiS og du er invitert til å være med! 
Hva er en linjeforening?
En linjeforening er en organisasjon av og for studenter. Formålet er å være en stemme for studentene, fremme studentenes karrierevei, skape en sosial og faglig arena, samt styrke samholdet mellom studentene. Vi står fritt til å gjøre så mye/lite vi vil. Under møtet vil det være mulig å stille spørsmål om ting en måtte lure på.  
Navnekonkurranse 
Vi trenger et navn og det hadde vært gøy med noe mer kreativt og enklere enn psykologistudentenes linjeforening, derfor blir det navnekonkurranse. Send inn forslaget her https://forms.gle/YQJSqvoKkrEETm3a8 eller lever dem inn skriftlig på papir ved møtestart, så blir det avstemming under møtet. Vinnerbidraget blir premiert, så husk å ta med eget navn og kontaktinformasjon. Premie blir hoodie med foreningens navn.  
Foreningen trenger: 
Styremedlemmer 
Folk som vil bidra til å lage arrangementer 
Tellekorps til stiftelsesmøtet 
Referent til stiftelsesmøtet 
Protokollunderskrivere til stiftelsesmøtet
Ordstyrer til stiftelsesmøtet
 
Hvorfor skal du være med? 
Ved å være flere får vi til mer  
Du får mulighet til å påvirke hva vi skal gjøre 
Sosialt miljø 
Verdifull erfaring til CV 
Mulighet til å knytte kontakter 
Du er med å skape historie 
 
Ved å delta på møtet får du en stemme og mulighet til å stille til valg, men det er lov å bare være med som observatør.  
Du kan komme i kontakt med oss ved å sende e-post ij.vanvik@stud.uis.no 
Vel møtt!